O nas

Kilka słów o Luxury Saunas

Jesteśmy aktywnymi użytkownikami saun od wielu lat. Z tej pasji zrodził się pomysł stworzenia sauny idealnej. Nasze wieloletnie aktywne saunowanie sprawiło, iż wiedzieliśmy dokładnie co chcemy stworzyć. Doskonałe warunki termiczne, naturalny materiał oraz wyjątkowo ergonomiczna struktura drewna, pozwalają stworzyć najlepsze warunki do saunowania.

W realizacji naszych pomysłów, pomogło nam również wieloletnie doświadczenie stolarskie, dzięki któremu opracowane przez nas techniki, dają solidny i trwały produkt. 

Standardowym drewnem wykorzystywanym do produkcji naszych produktów jest świerk skandynawski. Jest to powszechnie znany surowiec wykorzystywany do budowy saun. Używamy go zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz saun. 

Do ławek, standardowo używamy drewna lipowego. Jego piękna, bezsęczna struktura idealnie nadaje się na ławkę w saunie. Drewno lipowe nie nagrzewa się tak mocno jak inne gatunki, dzięki czemu osiągamy wysoki komfort użytkowania.

Naszym klientom zawsze dajemy możliwość wyboru gatunku drewna. Zatem proponujemy również wykończenie sauny takimi rodzajami drewna jak:

  • abachi
  • olcha
  • osika
  • cedr kanadyjski

Każdy z tych gatunków drewna ma inne właściwości, jednak łączy je jedno: Idealnie nadają się do wykończenia saun.

Przydatne linki:

Zwroty i reklamacje