Sauna na wymiar

Sauna na wymiar to w zasadzie główny produkt naszej firmy.

Każdy dostępny model sauny ogrodowej jesteśmy w stanie dopasować do potrzeb naszych klientów. I to zarówno jeśli chodzi o wymiary jak i wyposażenie.

W tym zakresie, w zasadzie, ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Sauny wewnętrzne powstają natomiast od podstaw, dostosowywane są do wymiarów pomieszczeń i warunków w nich panujących.

Jak to robimy ?

Jeśli są Państwo zainteresowani konkretnym modelem naszej sauny ogrodowej, bądź też macie Państwo do zagospodarowania pod saunę pomieszczenie wystarczy się z nami skontaktować mailowo bądź telefonicznie

Przeprowadzimy krótki wywiad by dowiedzieć się jakiego produktu dokładnie Państwo oczekują, jakie wymiary sauny i jakie wyposażenie będzie idealne dla Państwa potrzeb.

Kolejny krok należy już do nas. Teraz to my, na podstawie zebranych informacji, sporządzimy dla Państwa wstępny projekt i wycenę oraz przedkładamy Państwu do akceptacji.

Po akceptacji wstępnego projektu i wyceny, umawiamy się na pomiary (jeśli jest to wymagane). Na pomiarach dokładnie sprawdzamy czy pomieszczenie/teren na którym ma znajdować się sauna spełnia warunki do postawienia na nim sauny. Szkicujemy projekt, zbieramy dokładne wymiary oraz informacje dotyczące przyłączy, wentylacji, podłoża itd…

Gdy mamy zebrane wszystkie wymagane informacje, podpisujemy z Państwem umowę i zabieramy się do pracy!

Staramy się by cały proces przebiegał szybko i sprawnie. Nie robimy masówki, przykładamy wiele uwagi do każdego zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu!

 

biuro@luxurysaunas.eu

Tel: 667 592 447